Bohaterowie

Natalia Sosnowska- 19-latka, uwielbia chłopaków z 1D, lubi jeść, ma 2 koty,lubi wyzwania, adrenalinę i zabawę. Nienawidzi monotonności. Lubi chłopaków z silnym charakterem i mnóstwem tatuaży, skończyła szkołę mundurową, jest wysportowana i zaborcza, trenowała boks.
Karolina Sosnowska- 21-latka, siostra Natalii, lubi 1D, kocha podróżować, jest wesoła i najbardziej odpowiedzialna, nie umie kłamać, lubi się dobrze bawić, studiuje pedagogikę. 
Dominika Jesion- 22-latka, jest porywcza, uparta i odważna, zawsze ma dobre pomysły, nigdy łatwo nie odpuszcza. woli domówki niż dyskoteki, marzy jej się romantyk, studiuje resocjalizacje, lubi swoje tatuaże i chce mieć ich jeszcze więcej. 
Oliwia Brzozowska- 20-latka, ofiara losu,  zadufana, przyjacielska. Największa paniusia, zwariowana, porywcza, lubi się dobrze bawić bez względu na konsekwencje, studiuje pedagogikę.
Liam Payne (Członek zespołu) - 22-latek, spokojny, poukładany, ma poczucie humoru, śmieszny, romantyczny, lubi dobrą zabawę ze znajomymi. 
Niall Horan(Członek zespołu)- 22-latek, imprezowicz, nieodpowiedzialny, porywczy, nie liczy się  ze zdaniem innych, nie interesuje go miłość, nie lubi kiedy ktoś się z niego śmieje, obrażalski, ale nigdy nie umie się długo gniewać na osoby na których mu zależy, wybuchowy charakter, gwiazdunia z fochami, jednak gdy się go bliżej pozna potrafi być naprawdę uroczy i kochany :) :) :) 
Harry Styles(Członek zespołu) -22-latek, najlepsze poczucie humoru z całej ekipy, nie obchodzi go opinia innych, niczego się nie wstydzi, nie angażuje się w związki, nie lubi rozmawiać o sobie, przyjacielski, zwariowany, kocha imprezy, kocha dziewczyny i małe kotki, uważa się za badboya 
Louis Tomlinson (Członek zespołu)- 24-latek,lubi się wygłupiać, ambitny, uczuciowy, marzy o prawdziwej miłości, przyjaciele twierdzą, że jego stan umysłu cofa się zamiast rozwijać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz